Cablu Profesional Optic cu Fibra Lc-duplex – Sc-duplex 2m

  • Livrare Rapidă

    Primiți produse într-un timp uimitor
  • Returnări Ușoare

    Politica de returnare care vă permite să faceți cumpărături în largul dvs.
  • Întotdeauna Autentic

    Vindem doar produse 100% autentice
  • Cumpărături Sigure

    Datele dvs. sunt întotdeauna protejate

31,98 lei

Description

{"code":"910b9b747","last_sync_date":0,"ID":3044}

Cablu cu fibra optica de retea LC-SC OM3 cu laser optimizat Multimode (50/125µ ) duplex